Call Us Today 0505 514 33 06
Work Time 8.00 - 20:00
Hürriyet Mahallesi Orta Sokak No:2 16160 Osmangazi / Bursa
Şok Odaları Servis ve Bakım

Şok odası tamir, montaj ve bakım servisi…

Şok odaları küçük ve büyük işletmeler dahil olmak üzere bir çok alanda kullanılan gıda ürünlarini muhafaza eden cihazlardır. Bu alanlarda kullanılan Ticari Anlamda büyük önem taşıyan Şok Odaları sektörde Servis ihtiyacı doğurmuştur. Bu sebeple yola çıkan firmamız Şok Odası Servisi olarak Sektörde Liderliğini korumaktadır. Gerekli Tecrübe ve Donanıma Sahip Firmamız Şok Odası Servisi olarak En İyi Hizmeti vermektedir. Yaz aylarında sıcaklıkların artması nedeniyle oluşan arızalar işletmeler için büyük maddi zararlara neden olmaktadır.

Şok Odası Servisi En Hızlı Şekilde Müdahale edilip Arızanın kaynağı tespit edilerek sizlere bilgi verilecektir.Sorunun kaynağı çözülüp işlerinizi aksatmadan çalışır şekilde teslim edilecektir.Tüm işlemlerimizde “Şeffalık” İlkemizle Sizlere Hizmet Vermekteyiz.

%100 Memnuniyet Garantisi İle Gülümseyen Müşteri Pörtföyümüze Katılmış Olarak Bizleri Daha İleriye Taşıyarak Sizlere Daha İyi Hizmetler Vermek İçin Çalışmayı İlke Edinmiş Bir Şekilde Şok Odası Servis Hizmetimize Devam Edeceğiz..

Avantajlarımız

  • 7/24 Teknik Servis
  • Orijinal Yedek Parça
  • Uygun Fiyatlandırma
  • 1 Yıl İşçilik ve Parça Garantisi
  • Hızlı Servis
  • Periyodik Bakım
  • Ücretsiz Check Up
  • Teknik Bilgilendirme

Şok Odası Servis ve Montaj

Şok odası teknik servisi olarak endüstriyel soğutma ekipmanlarının tamamına teknik servis hizmeti sağlıyor.

Büyük ve küçük ölçekli sanayi tipi soğuk oda soğuk hava deposu gibi ürünlerin tamir bakım servisi olarak soğutmayan soğuk oda soğuk hava deposu gibi endüstriyel soğutma panellerinin servisi sanayi tipi buzdolabı pastahane ve yemekhane tipi soğuk oda tamir bakım hizmeti olarak bu sektörde tecrübemiz, ekipmanlarımız ve Profesyonel teknik kadromuz ile hizmetinizdedir.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

1 Yıl Garantili Hizmet
Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir. Servis ve parça değişimi servis faturası ile kayıt altına alınır ve müşteri mağduriyeti yaşanmaz.

Yerinde ve Hızlı Servis
Servis talebiniz olduğunda size en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşır ve sorununuzu giderir. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında atölyemize alınmaktadır.

Montaj, Bakım ve Servis
Geniş yedek parça stoğumuz ile profesyonel servis hizmeti vermekteyiz. Parça bulunamadı, tamir edilemiyor gibi geçiştirme bahaneler servisimizde bulunmamaktadır.

Güvenilir, Tecrübeli Ekibimiz
Servisimiz 1998 yılından günümüze hizmet vermektedir, çalışanlarımız asgari 5, azami 15 yıllık yetkili servis tecrübesine sahiptir. Gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir,yetkili servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir.

0505 514 33 06