Call Us Today 0505 514 33 06
Work Time 8.00 - 20:00
Hürriyet Mahallesi Orta Sokak No:2 16160 Osmangazi / Bursa
Demirdöküm Servis

Demirdöküm kombi servis ve klima servis konusunda günümüzde gelişen teknolojiyi aktif olarak takip ederek kendimizi sürekli yenilemekteyiz. Kombi servisi olarak destek anlamında bölgede en kaliteli servis imkanını sağlamaktayız. Kombilerinizde ve klimalarınızda yaşamış olduğunuz yada yaşayabileceğiniz her türlü sorunu en kısa sürede çözmek en büyük arzumuzdur. Parçalarımız orijinal olup 1 yıl garantilidir. Müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmak için her zaman daha iyisini yapmaya çalışırız. Bursa Demirdöküm marka tüm kombi bakım, onarım ve servis hizmetleri verir. Sizlerin ihtiyaçlarına çözüm getirebilecek hızlı süreçler sağlayan firmamız da her türlü konuda teknik destek alabilirsiniz.

Demirdöküm kombi servisi ve klima servisi olarak tamamen orijinal yedek parça kullanarak hizmet verdiği tüm Demirdöküm marka kombilerinizde ve klimalarınızda 1 yıl yedek parça garantisi sunmaktadır. Güvenilir ve garantili hizmet sunan firmamız Bursa’nın bir numaralı Demirdöküm kombi ve klima servisi olarak değerli müşterilerimize servis güvencesi sağlamaktadır.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

<strong>1 Yıl Garantili Hizmet</strong>
Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir. Servis ve parça değişimi servis fişi ile kayıt altına alınır ve müşteri mağduriyeti yaşammaz.

<strong>Yerinde ve Aynı Gün Kapınızda Servis</strong>
Servis talebiniz olduğunda size en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşır ve sorununuzu giderir. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında atölyemize alınmaktadır.

<strong>Marka Kombi Servis ve Klima Servis</strong>
Geniş yedek parça stoğumuz ile tüm kombi markalarına geniş kapsamlı servis hizmeti vermekteyiz. Parça bulunamadı, tamir edilemiyor gibi geçiştirme bahaneler servisimizde bulunmamaktadır.

<strong>Güvenilir, Tecrübeli Ekibimiz</strong>
Servisimiz 1998 yılından günümüze hizmet vermektedir, çalışanlarımız asgari 5, azami 15 yıllık yetkili servis tecrübesine sahiptir. Gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir,yetkili servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir.

0505 514 33 06