Call Us Today 0505 514 33 06
Work Time 8.00 - 20:00
Hürriyet Mahallesi Orta Sokak No:2 16160 Osmangazi / Bursa
Bursa Osmangazi Servis

Hak Soğutma Servis Osmangazi merkez bölgelerine beyaz eşya servis hizmeti sunmaktadır. Beyaz eşya arıza ve bakım servisi olarak çamaşır makinenizde oluşan arızalar için bir telefon uzaklığındayız. Osmangazi beyaz eşya arıza ve bakım servisi sizlere müşteri memnuniyeti odaklı bir servis deneyimi vermektedir.

Profesyonel teknik ekiplerimiz elektronik cihazlarınızın problemlerini en kısa sürede giderecektir. Teknik servisimize ilettiğiniz tüm beyaz eşyalarınız için arıza kayıtlarınız teknik servislerimizce incelenerek siz değerli tüketicilerimize geri bildirimde bulunulacaktır. Osmangazi beyaz eşya servisi için uyumlu orijinal yedek parçalar kullanmaktadır. Müşteri iletişim merkezimizi teknik servis ihtiyaçlarınızda arayabilirsiniz. Osmangazi beyaz eşya arıza bakım servisi tüm beyaz eşya sorunlarınızda işçilik ve parça garantisiyle onarım hizmetini tamamlayacaktır.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

1 Yıl Garantili Hizmet
Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir. Servis ve parça değişimi servis fişi ile kayıt altına alınır ve müşteri mağduriyeti yaşammaz.

Yerinde ve Aynı Gün Kapınızda Servis
Servis talebiniz olduğunda size en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşır ve sorununuzu giderir. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında atölyemize alınmaktadır.

Marka Beyaz Eşya Servis
Geniş yedek parça stoğumuz ile tüm beyaz eşya markalarına geniş kapsamlı servis hizmeti vermekteyiz. Parça bulunamadı, tamir edilemiyor gibi geçiştirme bahaneler servisimizde bulunmamaktadır.

Güvenilir, Tecrübeli Ekibimiz
Servisimiz 1998 yılından günümüze hizmet vermektedir, çalışanlarımız asgari 5, azami 15 yıllık yetkili servis tecrübesine sahiptir. Gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir,yetkili servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir.

0505 514 33 06