Call Us Today 0505 514 33 06
Work Time 8.00 - 20:00
Hürriyet Mahallesi Orta Sokak No:2 16160 Osmangazi / Bursa
Buzdolabı Servisi

Firmamız Bursa bölgesine Buzdolabı teknik servis ve arıza tamir hizmeti sunmaktadır. Buzdolabı servisi olarak bulaşık makinenizde oluşabilecek arızalar için sürekli sizlerin hizmetindedir. Buzdolabı teknik servisi siz değerli tüketicilerimize profesyonel servis deneyimi sunmaktadır.

Kalifiye ve profesyonel teknik servis personellerimiz doğru ve zamanında müdahaleler ile cihazlarınızın problemini en kısa sürede çözecektir. Teknik Servis’e bildirdiğiniz tüm Buzdolabı arıza bildirimleriniz ekiplerimizce gerekli kontrolleri yapılarak siz kullanıcılarımıza , arızalar ekiplerimiz tarafından iletilecektir. Buzdolabı Servisi işçilik ve parça garantili Buzdolabı servis hizmeti vermektedir. Teknik Servis’i 7 / 24 arayabilirsiniz Buzdolabı tamir teknik servisi tüm Buzdolabı arızalarınızda parça ve işçilik garantisiyle tamir işlemini tamamlayacaktır.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

1 Yıl Garantili Hizmet
Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir. Servis ve parça değişimi servis fişi ile kayıt altına alınır ve müşteri mağduriyeti yaşammaz.

Yerinde ve Aynı Gün Kapınızda Servis
Servis talebiniz olduğunda size en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşır ve sorununuzu giderir. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında atölyemize alınmaktadır.

Marka Beyaz Eşya Servis
Geniş yedek parça stoğumuz ile tüm beyaz eşya markalarına geniş kapsamlı servis hizmeti vermekteyiz. Parça bulunamadı, tamir edilemiyor gibi geçiştirme bahaneler servisimizde bulunmamaktadır.

Güvenilir, Tecrübeli Ekibimiz
Servisimiz 1998 yılından günümüze hizmet vermektedir, çalışanlarımız asgari 5, azami 15 yıllık yetkili servis tecrübesine sahiptir. Gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir,yetkili servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir.

0505 514 33 06