Call Us Today 0505 514 33 06
Work Time 8.00 - 20:00
Hürriyet Mahallesi Orta Sokak No:2 16160 Osmangazi / Bursa
Kombi Bakım

Yılda en az bir defaya mahsus sonbahar da veya yaz aylarının başlarında kombilerin, kombi servis firmaları tarafında uzman ve belgeli ekiplerce kombilerin 6 aylık periyodik bakımlarını yaptırmalısınız. Periyodik kombi  bakımı yapılan kombiler, yıl boyunca en az sorun ve yüksek performans demektir.

Tüm Bursa bölgesinde bulunarak kombi sorunu yaşamakta olan tüketicilerimiz var ise her zaman bizleri arayabilir ve yardımları da uzman ekibimizden alabilirsiniz. Her gün ve saatte verilen kaliteli hizmet ile müşterilere direk ulaşım sağlamaktayız.

Yalnızca filtre temizliği yaptığımız en Sade kombi bakımları bile ihmal edilmemesi gereken her yıl mutlaka 2 defa yapılması gereken bir işlemdir. Su saati yükselmesi neticesinde mutlaka bir kombi servisi ile görüşmeli ve zaman kaybetmeden kombi tamiri işlemlerine başlamalısınız. Kombinin içinin açılarak ve tozlanma durumunun kontrol edilmesi kombi bakımında yapılması gerekenlerdendir.

Doğalgaz faturalarının ileri tutarlarda gelmesinin en önemli nedeni konutlarımızda olan izolasyon yetersizliği ve bu nedenle ortaya çıkan ısı kayıplarıdır. kombi servisi Bursa’da garantili yedek parça hizmeti vermektedir.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

1 Yıl Garantili Hizmet
Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir. Servis ve parça değişimi servis fişi ile kayıt altına alınır ve müşteri mağduriyeti yaşammaz.

Yerinde ve Aynı Gün Kapınızda Servis
Servis talebiniz olduğunda size en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşır ve sorununuzu giderir. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında atölyemize alınmaktadır.

Marka Kombi Servis
Geniş yedek parça stoğumuz ile tüm kombi markalarına geniş kapsamlı servis hizmeti vermekteyiz. Parça bulunamadı, tamir edilemiyor gibi geçiştirme bahaneler servisimizde bulunmamaktadır.

Güvenilir, Tecrübeli Ekibimiz
Servisimiz 1998 yılından günümüze hizmet vermektedir, çalışanlarımız asgari 5, azami 15 yıllık yetkili servis tecrübesine sahiptir. Gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir,yetkili servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir.

0505 514 33 06