Call Us Today 0505 514 33 06
Work Time 8.00 - 20:00
Hürriyet Mahallesi Orta Sokak No:2 16160 Osmangazi / Bursa
Çamaşır Makinesi Servisi

Bursa ve çevresine Çamaşır Makinesi servis hizmeti sağlamaktadır. Arıza ve bakım servisi olarak çamaşır makinenizde oluşan bakım ve arıza talepleriniz için sürekli hizmetinizdeyiz. Bursa Çamaşır Makinesi arıza ve bakım servisi sizlere profesyonel servis deneyimi sağlamaktadır.

Profesyonel teknik ekiplerimiz elektronik cihazlarınızın problemlerini en kısa sürede giderecektir. Tarafımıza bildirdiğiniz tüm Çamaşır Makinesi arızalarınız deneyimli ekiplerimizce incelenerek siz değerli kullanıcılarımıza geri bildirimde bulunulacaktır. Bursa Çamaşır Makinesi Servisi profesyonel ve hızlı çamaşır makinesi teknik servis hizmeti vermektedir. Çağrı Merkezimizi arıza ve bakım ihtiyaçlarınızda arayabilirsiniz Bursa Çamaşır Makinesi bakım ve onarım servisi tüm Çamaşır Makinesi problemlerinizde garantili olarak onarım işlemini tamamlayacaktır.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

1 Yıl Garantili Hizmet
Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir. Servis ve parça değişimi servis fişi ile kayıt altına alınır ve müşteri mağduriyeti yaşammaz.

Yerinde ve Aynı Gün Kapınızda Servis
Servis talebiniz olduğunda size en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşır ve sorununuzu giderir. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında atölyemize alınmaktadır.

Marka Beyaz Eşya Servis
Geniş yedek parça stoğumuz ile tüm beyaz eşya markalarına geniş kapsamlı servis hizmeti vermekteyiz. Parça bulunamadı, tamir edilemiyor gibi geçiştirme bahaneler servisimizde bulunmamaktadır.

Güvenilir, Tecrübeli Ekibimiz
Servisimiz 1998 yılından günümüze hizmet vermektedir, çalışanlarımız asgari 5, azami 15 yıllık yetkili servis tecrübesine sahiptir. Gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir,yetkili servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir.

 

0505 514 33 06